Opis

Wahliwa stopka poziomująca ze stali nierdzewnej o podstawie 100mm. Śruba o gwincie 20 i długości 100mm wychylająca się maks. na 10°. Maksymalny udźwig wynosi 800kg na stopkę. Spód stopki stanowi gumowa „poduszka”.
116,00 zł
Wahliwa stopka poziomująca ze stali nierdzewnej o podstawie 100mm. Śruba o gwincie 20 i długości 100mm wychylająca się maks. na 10°. Maksymalny udźwig wynosi 800kg na stopkę. Spód stopki stanowi gumowa „poduszka”.
Kod produktu 100/100/20
zapytaj o produkt

Wahliwa stopka poziomująca ze stali nierdzewnej o podstawie 100mm. Śruba o gwincie 20 i długości 100mm wychylająca się maks. na 10°. Maksymalny udźwig wynosi 800kg na stopkę. Spód stopki stanowi gumowa „poduszka”.
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Średnica podstawy | 100 mm |
| Materiał śruby | Stal nierdzewna |
| Wykończenie śruby | Stal nierdzewna |
| Długość | 100 mm |
| Gwint | M20 |
| Maksymalne obiążenie | 800 kg |
| Maksymalne wychylenie | 10° |