Opis

Zestaw 20 sztuk czarnej, odpornej na mróz i promienie UV , polietylenowej nasadki wewnętrznej o wymiarach 60x40mm .
34,00 zł
Zestaw 20 sztuk czarnej, odpornej na mróz i promienie UV , polietylenowej nasadki wewnętrznej o wymiarach 60x40mm .
Kod produktu 2194
zapytaj o produkt

Zestaw 20 sztuk czarnej, odpornej na mróz i promienie UV , polietylenowej nasadki wewnętrznej o wymiarach 60x40mm .
| Materiał wykonania | Polietylen |
|---|---|
| Długość | 60 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Grubość ścianki | 1-1,5 mm |
| Odporna na | Warunki atmosferyczne |
| Kształt | Prostokątna |
| Ilość sztuk w zestawie | 20 |