Opis

Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 5x5mm. Uszczelka w kolorze czarnym.
24,00 zł
Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 5x5mm. Uszczelka w kolorze czarnym.
Cena uszczelki jest zależna od ilości zamówienia. Więcej informacji pod adresem mailowym biuro@ssob.pl
Kod produktu 5×5
zapytaj o produkt

Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 5x5mm. Uszczelka w kolorze czarnym.
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Długość rolki | 10 m |
| Materiał wykonania | Guma EPDM |
| Szerokość | 5 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Zakres temperatur | od -25°C do +120°C |
| Odporna na | Warunki atmosferyczne |
| Podatna na | Oleje i smary |