Opis

Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 6x6mm . Uszczelka w kolorze czarnym.
27,00 zł
Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 6x6mm . Uszczelka w kolorze czarnym.
Cena uszczelki jest zależna od ilości zamówienia. Więcej informacji pod adresem mailowym biuro@ssob.pl
Kod produktu 6×6
zapytaj o produkt

Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 6x6mm . Uszczelka w kolorze czarnym.
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Długość rolki | 10 m |
| Materiał wykonania | Guma EPDM |
| Szerokość | 6 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Zakres temperatur | od -25°C do +120°C |
| Odporna na | Warunki atmosferyczne |
| Podatna na | Oleje i smary |