Opis

Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Możliwość zablokowania kłódką.
183,60 zł
Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Możliwość zablokowania kłódką.
Kod produktu 115
zapytaj o produkt

Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Możliwość zablokowania kłódką.
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał krzywki | Stal |
| Szerokość wycięcia | 95 mm |
| Wysokość wycięcia | 75 mm |
| Zamykany na klucz | Nie |
| Możliwość blokowania kłódką | Tak |
| Materiał uchwytu | Znal |
| Długość uchwytu | 80 mm |