Opis

Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Zamek zamykany na klucz, który jest wspólny dla wszystkich egzemplarzy.
157,50 zł
Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Zamek zamykany na klucz, który jest wspólny dla wszystkich egzemplarzy.
Kod produktu 215
zapytaj o produkt

Zamek zatrzaskowy o wymiarach 121x125mm, wykonany z korpusu ze stali nierdzewnej, uchwytu ze znalu i stalowej krzywki. Zamek zamykany na klucz, który jest wspólny dla wszystkich egzemplarzy.
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał krzywki | Stal |
| Szerokość wycięcia | 95 mm |
| Wysokość wycięcia | 75 mm |
| Zamykany na klucz | Tak |
| Kształt wkładki | Na klucz uniwersalny |
| Materiał uchwytu | Znal |
| Długość uchwytu | 80 mm |
| Możliwość blokowania kłódką | Nie |