Opis

Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M10 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 230 kg.
4,10 zł
Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M10 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 230 kg.
Kod produktu 7660
zapytaj o produkt
Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M10 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 230 kg.
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Powłoka antykorozyjna cynkowana |
| Średnica ucha | 45 mm |
| Grubość ucha | 10 mm |
| Gwint | M10 |
| Długość gwintu | 17 mm |
| Maksymalne obciążenie osiowe | 230 kg |
| Norma | DIN 580 |