Opis

Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M16 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 700kg.
9,99 zł
Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M16 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 700kg.
Kod produktu 0066
zapytaj o produkt
Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M16 z powłoka antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 700kg.
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Powłoka antykorozyjna cynkowana |
| Średnica ucha | 63 mm |
| Grubość ucha | 14 mm |
| Gwint | M16 |
| Długość gwintu | 27 mm |
| Maksymalne obciążenie osiowe | 700 kg |
| Norma | DIN 580 |