Opis

Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M20 z powłoką antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 1200kg.
10,99 zł
Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M20 z powłoką antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 1200kg.
Kod produktu 7639
zapytaj o produkt

Ucho transportowe wykonane ze stali węglowej ze śrubą M20 z powłoką antykorozyjną. Maksymalne obciążenie osiowe wynosi 1200kg.
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Powłoka antykorozyjna cynkowana |
| Średnica ucha | 72 mm |
| Grubość ucha | 16 mm |
| Gwint | M20 |
| Długość gwintu | 30 mm |
| Maksymalne obciążenie osiowe | 1200 kg |
| Norma | DIN 580 |